Uprzejmie informujemy, że od 09.02.2019 r. do 23.02.2019 r. przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie, będą realizowana po powrocie.

Smoczek na chrzest

Atrybut dzieciństwa – smoczek – to doskonały pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka lub Chrztu Świętego. W naszej ofercie znajdują się pamiątki uniwersalne oraz dedykowane z osobna dziewczynkom i chłopcom. Do wyboru różne formy zdobień i dodatków, w tym kolory kryształów – przezroczyste, różowe i niebieskie. Możliwość grawerowania pozwala na kompletną personalizację pamiątki. Na pamiątce można wygrawerować imię dziecka, wagę, wzrost i godzinę urodzin oraz oczywiście datę i dedykację. Smoczek na chrzest wykonany jest z najwyższej jakości srebra. Taki prezent jest cenny nie tylko ze względu na wartość szlachetnych materiałów, lecz przede wszystkim z uwagi na znaczenie sentymentalne. To piękna pamiątka od rodziców, dziadków czy chrzestnych. Każdy prezent zapakowany jest w ozdobne pudełeczko lub etui do przechowywania.

 • Proponujemy eleganckie wyroby jubilerskie, które będą wyjątkową pamiątką wyjątkowego dnia. Srebrny smoczek na chrzest to doskonały pomysł na prezent od dziadków czy rodziców chrzestnych. Zapakowany jest w elegancki kuferek, dzięki czemu nie ma potrzeby poszukiwana innego ozdobnego opakowania. Dla zapewnienia personalizacji przedmiotu możemy wykonać grawer z datą oraz godziną narodzin maluszka. Jednak przedmiot kryje jeszcze jedną wyjątkową funkcję. Został bowiem zaprojektowany tak, aby stać się szkatułką na pierwszy ząbek dziecka.
 • Prezent na chrzest dziecka
  Srebrny smoczek idealny prezent z okazji Chrztu, narodzin i innych uroczystości. Do wyboru w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i różowym.
 • chrzest dziecka prezenty
  Proponujemy piękny prezent z okazji chrzcin maluszka. Srebrny smoczek na chrzest z eleganckim kryształem Swarovskiego w kolorze niebieskim, różowym lub bez zabarwienia odznacza się najwyższą jakością. Przejawia się ona w bardzo starannym wykończeniu oraz użyciu surowca zawierającego aż 83% czystego srebra. To wyjątkowa pamiątka z wyjątkowej uroczystości. Jeszcze mocniejsze cechy osobiste nadaje mu wprowadzenie grawera z datą i godziną narodzin dziecka, a także schowek na pierwszy ząbek maluszka.
 • chrzest dziecka prezenty
  Tylko teraz -Srebrny smoczek-szkatułka,doskonały prezent na Chrzest, narodziny urodziny lub inne okazje. Do wyboru w 3 wersjach kolorystycznych- kryształ niebieski,różowy, przezroczysty. Grawerowanie daty,godziny-GRATIS!!!  Tabliczka z dedykacją-GRATIS!!!
 • srebrny smoczek
  Przygotowaliśmy eleganckie wyroby jubilerskie dedykowane na wyjątkową okoliczność. Srebrny smoczek na chrzest to piękna pamiątka z jednej z pierwszych ważnych uroczystości w życiu malucha. Wykonany jest zgodnie z prawidłami sztuki jubilerskiej, zaś dopracowany kształt idealnie nawiązuje do okoliczności. Ponadto posiada schowek, gdzie można ukryć pierwszy ząbek maleństwa. Istnieje przy tym możliwość personalizacji przedmiotu. Wykonujemy grawer z datą i godziną narodzin maluszka za dodatkową opłatą.
 • srebrny smoczek na chrzest
  Uroczy  srebrny smoczek na Chrzest, narodziny z koralikiem do wyboru różowym, niebieskim lub grafitowym.
 • Srebrny smoczek z grawerem
  Srebrny smoczek szkatułka na pierwszy ząbek  -idealny  prezent na chrzest, narodziny,urodziny.