Uprzejmie informujemy, że od 09.02.2019 r. do 23.02.2019 r. przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie, będą realizowana po powrocie.

Jak wybrać upominek na chrzest?

upominek na chrzest

Chrzest to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu rodziny, w której pojawiło się dziecko. Przed nami – bliskimi, którzy zostali zaproszeni, by współuczestniczyć w tym wydarzeniu – stoi zatem ważne zadanie. Polega ono na odpowiednim upamiętnieniu wyjątkowych chwil, by po latach dziecko oraz jego rodzice mogli do nich powrócić.

To dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego prezentu na chrzest. Upominek, który sprawdzi się najlepiej, powinien przybrać formę pamiątki, która będzie zarazem elegancka i pomysłowa. Jej styl oraz jakość musi odpowiadać powadze chwili. Powinna jednak także zaskakiwać – po to, by miała szansę stać się wyjątkowym przedmiotem w rodzinnej tradycji. Może takim przekazywanym z pokolenia na pokolenie? Otoczeni przedmiotami jednorazowego użytku, coraz częściej doceniamy ponadczasowość, tradycję, trwałość – na lata, przez pokolenia.

Warto więc przy narodzinach i chrzcie dziecka pomyśleć o czymś, co zachwyci kunsztem i oryginalnością, czymś ponadczasowym, co może znaleźć użytek lub cieszyć oko nawet na kilka lat po odbytej uroczystości chrztu albo co będzie rodzinną pamiątką przekazywaną następcom. Tak jak srebrny smoczek, który wyposażony jest w specjalną kieszonkę na pierwszy mleczny ząbek, który wypadnie dziecku. Srebrna łyżeczka to z kolei pomysł nie tylko na prezent na chrzciny, ale i dowolne okazje (komunie, śluby, jubileusze).

Upominek na chrzest od Gold Studio

Nasze prezenty na chrzciny to spersonalizowane upominki, które dostosowujemy do potrzeb. Zmieniamy wzory i kolory ozdób w zależności od płci dziecka. Na srebrnych smoczkach, grzechotkach, szkatułkach, łyżeczkach grawerujemy datę urodzin malucha oraz jego wymiary w momencie narodzin. Dzięki temu przedmiot zyskuje znamiona indywidualności.

Zachęcamy do obejrzenia katalogu naszych produktów w sklepie online!

2018-05-16T12:32:06+00:00