Uprzejmie informujemy, że od 09.02.2019 r. do 23.02.2019 r. przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie, będą realizowana po powrocie.

Grawerować? Nie grawerować?

Pytają Państwo jubilera. Odpowiedź może być tylko jedna – grawerować! W przypadku prezentów na chrzest, komunię czy ślub, czyli jednych z najważniejszych uroczystości w życiu naszych bliskich, których pragniemy obdarować, warto pomyśleć nad tym, co poza materialną pamiątką chcemy zostawić obdarowanym. Może wspomnienie tego właśnie dnia? Może ważne informacje –jak w przypadku narodzin dziecka jego wagę i wzrost w dniu urodzenia? Może szczególną datę, inicjały?

W przypadku zamawiania usługi grawerowania prosimy o odrobinę cierpliwości – realizacja zamówienia zajmie nam więcej niż standardowe 24-48 godzin, w czasie których najczęściej wysyłamy nasze produkty. Oczywiście, znając treść, którą chcą Państwo wygrawerować, podamy termin realizacji oraz wycenimy zlecenie. Cena usługi zależy od długości i wielkości napisu.

Przy każdym naszym produkcie oraz w katalogu pokazujemy wielkość pola do grawerowania. Proszę to uwzględnić, planując swoją inskrypcję na srebrnym produkcie.

2018-05-16T12:32:05+00:00